~Netflix_the_best

A no nie ma akcji. Chcieli wyciągnąć kasę z emisji na jakiś rozwój. Teraz ciągną dywidendy i sprzedają na górce. Przecież ta firma tylko ma zarabiać przy jak najmniejszym nakładzie pracy własnej. Dlatego sir nie rozwija jaka. Niestety konkurencja głównie Nteflix ich miażdży. Netflix, aplikacja co chwilę podrzuca propozycje obejrzenia czegoś, wysyła zapowiedzi, a tu nic. Kina zipią a oni się edza na tyłkach. Za chwilę skończą im się filmy bo produkcja kuleje. Netflix rozbudza wyobraźnię i apetyt na swoje przyszłe produkcję (aktualne również). Ci zaś śpią mając 98 % akcji (założyciele firmy syn i ojciec)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.