Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No niestety, gorące rączki posypały odblokowanymi przed chwila akcjami, ale szczęśliwie na razie zatrzymało się na 6 zł.
Oby był to konec, bo jakas podbitka w stronę 6,5 zł by się należała im dłużej nie będzie chętnych do sypania uwolnionych akcji.