~s1tock88

ZatrzymaNY , czy paturejowski ma uklady z pis ? czy tez moze sie zaczyna bsać , czy bedzie zaczynał ? Medicofarma - wszystko do sprawdzenia.
POWODZENIA
wNIOSKI :
NAWET TZW. KANCELARIE NIE SA BEZKARNE któś ci paterejuwski się kiedys przypomni
Gertych w latach 2005 - 2007 nie deo ruszenia , potem tyż
ile masz latek ? młodziencze ? cóż to , kunczyłeś prawwwwwo ? to lekcja z ,atematyki 2020 - 2005 - policz se sam .
Wyjscie - oddaj kase tym którzy stracioli i nie ogladaj się .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.