Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
BPC (BPC): Zarząd Black Pearl S.A podjął decyzje- przy aprobacie Przewodniczącego RadyNadzorczej spółki , o pozwaniu Giełdy Papierów Wartościowych w Polsce , oodszkodowanie w wysokości 1.000.000.000 PLN( jeden miliard złotych).Podstawą roszczenia są negatywne skutki finansowe i opiniotwórcze dlaEmitenta i akcjonariuszy Spółki spowodowane nieprecyzyjnym regulaminem GPW.
Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gieldy/raporty-espi/news-zarzad-black-pearl-s-a-podjal-decyzje-przy-aprobacie-przewod,nId,4670109#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other