~janusz

Dnia 2020-10-13 o godz. 20:33 ~Góru napisał(a):
> Skończcie. Kurs był trzymany bo 20zł to mocny opór (teraz będzie wsparcie) i musiało się dobrze przemielić. Na poziomie i w okolicach 20zł przemieliło się 0,5mln akcji, ok. połowy ff. Więc o czym tu mowa. Kot mądry to kupił, kto chciał to sprzedał, a kto liczy na więcej to są kolejne dni. No chyba że to był ostatni dzień funkcjonowania GPW i z racji na covida zawieszają. Tak czy siak, jutro już działanie widłowego powinno być dużo sprawniejsze. Pozdrawiam

hahaha od kiedy to widłowy zajmuje się AT hahahahaha

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.