Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Millennium:
IV KWARTAŁ 2019: ZYSK: + 99.489.000 PLN
I KWARTAŁ 2020: ZYSK: + 77.798.000 PLN
II KWARTAŁ 2020: ZYSK: + 108.138.000 PLN
TO JAK RO LECI NA ŁEB...?
Aktualnie bank stoi lepiej niż w 2019 r. kiedy nie było COVID-u, nie było stóp procentowych prawie zerowych, nie było lock-downu.
Aktualna cena banku wg. wartości księgowej 7,584
GPW to SZULERNIA, a nie uczciwa GIEŁDA.
Kilku GRUBYCH się umówiło, że zdołują cenę aby kupić i jak będą sprzedawać POLECI w CHMURY, np. o 13:47, tak abyście się nie połapali i nie zdążyli kupić. Tak robią - widać na bieżącym np. w aplikacji Supermaklel. Skup jest duży i na konkretną minutę. Nagle leci w górę o 50% (spójrzcie na Innogene, BIOMED, 4MASS, 06Mag, BLIK, IDEABank, ING, GETIN, swego czasu nawet JSW czy PGE, TAURON, ENEA, dawniej także Millennium (archiwa)...
Nagle obrót o 500% rośnie i cena rośnie. NAGLE...!!! Gdzie żadnych przesłanek giełdowych nie ma.
Tu na Millennium widzę jakąś ściemę. SKUPUJĄ od 4 m-cy. Jak tylko cena urośnie, od razu albo najwyżej na drugi dzień rzucają duże pakiety np. 30.000 akcji na skup ale po niższej cenie i tak w kółko od 4 m-cy.
TO SKUP ewidentny.
W dystrybucji sprzedający dyktują cenę i ją zaniżają.
A tu widzę SKUP, to skupujący decydują o cenie - którą zaniżają...!!!
To się nadaje tylko do CBA, NIK i może KNF, choć ci ostatni PiS-owe popychadłą - NIC nie mogą...