~fanpli

białoczerwony:
''Myślałem, że im płacą w $$$ a więc silny zielony im bardziej sprzyja...''

no, przecież w zielonych nie mogą trzymać i ostatniego dnia przeksięgowują to na złote wg śr kurs nbp
cyt
''Grupa rozpoznaje przychody z usług zgodnie z Krajowym Standardem Rachunkowości nr 3 „Niezakończone usługi budowlane”. Przychody z wykonania niezakończonej usługi, w tym budowlanej, w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia bilansowego - po odliczeniu przychodów, które wpłynęły na wynik finansowy w ubiegłych okresach sprawozdawczych - ustala się proporcjonalnie do stopnia jej zaawansowania. Stopień zaawansowania usługi mierzy się w zależności od przyjętej przez jednostkę metody, tj. udziałem kosztów poniesionych od dnia zawarcia umowy do dnia ustalenia przychodu w całkowitych kosztach wykonania usługi. Ponieważ niekiedy ceny (przychód) za usługi wykonywane w ramach umowy, tzw.” budowlanej” określone są w walucie obcej, Grupa dokonuje ich wyceny na dzień bilansowy wg średniego kursu NBP. W przypadku kosztów wynikających z tychże usług, Grupa nie dokonuje podobnej wyceny z uwagi na nieistotność. Istotną większość kosztów projektowych wynikających z zawartych umów stanowią koszty wyrażone w walucie krajowej. ''

ale, ok jak zwał tak zwał silny dolar to hehe, słaby złoty

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.