~sceptyk

Cały rynek spada i będzie spadać, więc Unimot idzie zgodnie z trendem. Jako spółka paliwowa, czyli mniej atrakcyjna od innych, leci w dół bardziej. Zresztą zgodnie z tym, co pisałem już wielokrotnie - Unimot się skończył i nie ma żadnych szans, aby kurs się podniósł w najbliższym czasie. Jak ktoś chce, to może czekać rok czasu, to może się doczeka ceny na poziomie 44 pln. Spółką warto się będzie zainteresować w okolicach 30 pln - to jest najbliższy poziom wsparcia po przebiciu 35 pln (co nastąpi prawdopodobnie wkrótce). Kupując za 30 będzie można liczyć na zysk w granicach 50% w perspektywie 9-12 m-cy. Oczywiście przy założeniu, że GPW się odbije i będzie kontynuować ruch w górę, co zdecydowanie nie jest oczywiste.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.