ghost-man

widzę że odkopałeś wątek z przed roku i to gościa z którym sie kłóciłem w drodze z 36 na 11,50 chyba parę miesięcy, pociąg ciągle mu odjeżdżał tylko niestety na wstecznym biegu :) :) :) na moje oko to trwa nadal wymęczanie "przeciwników" z ulicy tak aby oddali w cenie 20 - 21 zł no góra 21,50 ..:) :) im dłużej będzie taki bezruch tym większy będzie ruch w obranym kierunku ... ja nadal trzymam się swojej teorii zobaczymy jak długo jeszcze ..:) :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.