~Jaromir

Dnia 2020-09-15 o godz. 11:41 ~Joanna napisał(a):
> możesz pisać tylko po co takie głupoty, (takie same jak to że corelens urośnie tam już po zabawie wejda miliony akcji i ze swoją ceną zakupu ledwo wyjdziesz na zero)

To nazywasz głupoty?:

Zobacz wątki dotyczące ModeZobacz profil Mode
Autor: ~Jaromir [171.22.91.*] 2020-09-11 18:56
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,50%
Re: Z Januarym idziemy po 5 zł
Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-11 o godz. 18:44 ~siwy napisał(a):
> Teraz jestem spokojny.

pewnie jakieś wzrosty będą ale zauważ, że inaczej rosną przejmowane przez Januarego spółki gdzie kupuje akcje z rynku danej spółki a inaczej jeżeli jest to umowa c-p w wyniku której zwiększa zaangażowanie ..
Przykładów aż wiele .. ;)

Zobacz wątki dotyczące ModeZobacz profil Mode
Autor: ~Jaromir [171.22.91.*] 2020-09-12 08:52
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,50%
Re: Co to zmienia?
Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-12 o godz. 08:32 ~5984684u napisał(a):
> Informacja była znana pól godziny, rynek nie zareagowal

Poniedziałek pewnie przyniesie wzrost kursu akcji w pierwszych godzinach notowań ale końcówka to będzie realizacja zysków, do momentu jak będą znane szczegóły przekształceń w spółce raczej nie ma co liczyć na większe wzrosty. Sama umowa c-p nabycia akcji już się przejadła i rynek nie reaguje taką euforia na wieść o zaangażowaniu się Januarego jak kiedyś ..Patrz Hornigold i komunikat w lipcu br

Wkleiłem Ci 2 posty, rzeczywiście same głupoty..
Jak dziś wygląda Mode, już jest 4, 5 złote
Jeszcze raz Ci wkleję co pisałem w poście wyżej "Poniedziałek pewnie przyniesie wzrost kursu akcji w pierwszych godzinach notowań ale końcówka to będzie realizacja zysków, do momentu jak będą znane szczegóły przekształceń w spółce raczej nie ma co liczyć na większe wzrosty"

SAME GŁUPOTY? ok, skoro chcesz same mądrości, specjalnie dla Ciebie ................................................................

Zobacz wątki dotyczące ModeZobacz profil Mode
Autor: ~ytanie [80.111.34.*] 2020-09-11 16:59
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,50%
Karnet pusty. Ciekawe czy otworzy sie w poniedzialek?
Zgłoś do moderatora
https://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/moe

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.