Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2020-09-04 o godz. 21:10 ~Matiz napisał(a):
> Nie chce ci pisac bzdur. Wedlug oficjalnego infa bedzie wezwanie do sprzedazy wszystkich akcji na rzecz Marshall czyli nowego wlasciciela novavis group.
> >
> > Co z tego wyjdzie zobaczymy. Moim zdaniem wykup wszystkiego tak jak zreszta pisze w infie. Po jakiej cenie? Logicznie po sredniej cenie akcji z ostatniego okresu
człowieku tłumacze ci jak krowa na rowie a ty dalej swoje jakbys dalej nie rozumiał co czytasz
czego jeszcze nie rozumiesz?
To ze ogłosza wezwanie na wszystkie akcje nikogo nie zmusi do oddania . jak ktoś nie bedzie chciał to nie odda i tyle
iPo raz enty pisze moze w koncu zrozumiesz
TO NIE BĘDZIE PRZYMUSOWE WEZWANIE i nie moga nikogo zmusić do oddania