~ed

kiedys czytalem artykul ze jest wielki bajzel w samej organizacji ktora przydziela kontrakty , byly tam jakies protesty z tym zwiazane ,brak transparentnosci itd ......,swego czasu czesciej sledzilem newsy z nigerii ale z tymi łapowkowiczami konca nie dojdziesz......jest wiele innych krajow bagatych ktore wydobywaja rope i maja problem z zanieczyszczeniami ...np polwysep arabski jest suchy i tam swietnie drodze moga pracowac-maja warunki ...ciekawe czy od grudnia 2018r kiedy uzgadniali transport morski juz tam dotarly?.............po 3 miechach boczniaka i malych przez ten czas obrotach nagle w jedna sesje wygenerowali 700k obrotu akcjami i nie bylo zadnego infa -czego sie spodziewalem ....ufo wygenerowalo obroty ...tu juz nie raz tak bywalo ,ze byly wieksze obroty i nie bylo infa ....nikt nie zwiekszyl udzialow ,nikt nie dokupil papiera

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.