~Ciekawski

Dnia 2020-09-04 o godz. 06:40 ~Qwerty napisał(a):
> Pierwszy blad to zle zalozenia.
>
> A podstawa logicznej implikacji jest to, ze z falszu nigdy nie wyjdzie ci prawda, wiec to co napisales jest falszywe.
>
> Porownuj:
> 1kw 2019 z 1kw2020
> 2kw 2019 z 2kw 2020
> itd...
>
> wtedy masz:
> 1Q 2019 = 1,254 natomiast 1Q 2020: 4,018 (wzrost o 350%!)
> 1Q2019 = 0,807 natomiast 2Q 2020: 2,489 (wzost o 350%)
> indukcyjnie mozesz dojsc do wniosku, ze przy podobnym wzroscie w 3W i 4Q tez bedzie wzrost o 350%.
> 3Q=4,017, 4Q=4,299
> co daje w 2020 roku za:
> 3 kwartal 350% wiecej czyli ok 14mln i 15mln za 4kw.

Przepraszam Cię ale ja niczego nie implikuję, a tylko na podstawie oficjalnych (prawdziwych) danych finansowych wyznaczam aktualne wskaźniki C/Z oraz C/WK. Nie widać tutaj żadnej gwałtownej skokowej ich zmiany, jak sugerujecie w swoich wpisach, tylko widoczna jest stabilizacja. W ostatnich czterech kwartałach zysk utrzymuje się na zbliżonym poziomie, poza ostatnim, który jest wyraźnie słabszy. Co będzie w przyszłości to zupełnie inny temat.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.