~defenetre

4 i 5 sierpnia nastąpił ruch wzrostowy, który pochłonął 266 tyś akcji. Po tym wzroście mamy korektę, w której obrót oscyluje średnio na kilkanaście tyś akcji. W poprzednich impulsach było podobnie.W tym kontekście chciałbym uzasadnienia,że ktoś dystrybuuje akcje. Myślę, że tak można. Kupić po 11.90, a później sypać w rynek po 8,45 zł. Jednak taki manewr nie można powtarzać w nieskończoność. Bez względu na stan umysłu, przychodzi moment, kiedy kasa się zeruje.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.