Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
każdy chyba potrafi wyciągać wnioski kto jak gra powiadam każdemu ,że kto zainteresowany będzie wypisywał na forum swój punkt widzenia typu mam akcje to chcę by rosły nie mam akcji ale jestem zainteresowany ich kupnem bo to oczywiste to chcę by spadły prosty przyklad jest na forum do ,której elity zaliczam się ja z moimi przyjaciółmi a no do elity propagującej czystą energię jestem przekonany ,że zarobie z nimi dużo więcej mimo tej całej nagonki w naszym kierunku nie pierwszej i zapewne nie ostatniej my jesteśmy akcjonariuszami dalej czy jutro będzie 10 czy 5 pln bo tak jak 2014 roku wierzymy w ten projekt. a jeśli ktoś pisze ,że jest oblatany w tych sprawach jak górki i dołki to mu nie uwierzę bo 99% traci na tych numerach a pocieszenia szukają wtedy na forach jacy oni wielcy są a jak jest każdy wie sam wystarczy spojrzeć w lustro także czekam na słowa otuchy w postaci tu znanej na tym forum