Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie wrócą bo czemu by miały wrócić? Tu oszustwo polegało na wyciągnięciu pieniędzy na każdym możliwym etapie: od akcjonariuszy na IPO, poprzez dodruk i wyrzucanie w rynek, dofinansowania projektów w tym z NCBR, emisję obligacji. Komu niby miało zależeć na tym żeby było notowane jak nie płacili nikomu, w tym biuru rachunkowemu a prezesem był zwykły słup.
Wisi na rachunku bo jest jeszcze w KWDP i jakiś czas będzie, może nawet parę lat. Spółka została wykreślona z KRS bo nie było kasy nawet na upadłość.