Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Stawiasz CD Projekt jako przykład prawidłowo wycenionej spółki, podczas gdy widzisz... ja się trzymam od niej z daleka, gdyż uważam ją za bańkę. Przecież ja nie mówię, że DATAWALK to pewna inwestycja. Uważam jedynie, że ma olbrzymi potencjał i wierzę, że jest w stanie zagrozić konkurencji rynkowej. Wiadomo, że mają póki co niewielkie przychody, ale nie oczekuje się od nich dużych przychodów na tym etapie rozwoju. Póki co wszystko idzie zgodnie z założeniami, a nawet powyżej oczekiwań, biorąc pod uwagę jakość kontraktów. Szukasz potwierdzenia kontraktów na stronach rządowych - nie znam się na prawie amerykańskim i nie wiem jakie obowiązki mają ichniejsze agencje, ale zarzucanie Datawalk, że podają informacje z d... jest co najmniej niepoważne. Z pewnością podmioty wytoczyłyby im proces, gdyby były to fejkowe informacje. Póki co przekonałem do inwestycji w DAT jedną osobę (podczas gdy była warta jeszcze 40 PLN) i cóż mogę powiedzieć... Jest mi wdzięczna :D Na tym forum nikogo nie mam zamiaru przekonywać do zakupu DAT. Nie obchodzą mnie finanse innych ludzi.