Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ciekawy materiał.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Udzial-inwestorow-w-obrotach-na-GPW-I-polrocze-2020-r-7939022.html
Jest przebudzenie na rynku inwestorów indywidualnych. Na NC zdominowali cały rynek co do obrotów.
Powolutku widać to na głównym parkiecie. Oby dostrzegli Newag, zanim pękną bańki CD i Biomedu itp., które wystraszą cały rynek
Niestety popyt na akcje Newagu słabiutki... Brakuje dobrego PR-u pro inwestorskiego. Jak to pisano na tym wątku kontrolującym pakiety chyba nie zależy na dużych wzrostach.