~gpv

Owszem mamy rozbieżnie opinie. teoria książkowa głosi jedno, a realia gospodarcze to inna sprawa. Klasyczna makroekonomia upadła już dobre kilkanaście lat temu. Nie do końca rozumiem skąd podstawa do opinii o lekceważącym podejściu zarządu wobec właścicieli. Właściciele pewnie by coś zrobili, gdyby tak myśleli. zarząd robi, co ma robić. Pracuje na ładny wzrost wyników, regularnie wypłaca dywidendę. To będzie 9 rok z rzędu, gdy tę dywidendę wypłacą. Dlaczego zarząd ma korzystać z pomocy PFR, jeśli nie ma do tego żadnej podstawy? zobaczymy jak za 2Q (prognozy analityków zakładają wzrost sprzedaży rdr), ale w 1Q było super. Nie było przestojów, nie było spadków sprzedaży więc dlaczego mieli się zgłaszać po pieniądze podatników?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.