Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
-"Na potrzeby Połączenia, wartości spółek określone zostaną przez niezależnego biegłego rewidenta, wybranego zgodnie przez Strony Połączenia, oraz zostaną ustalone w Planie Połączenia" - przesunięte na 30 września. - "DEMIURG - Wspierany sztuczną inteligencją system kreacji treści do gier z widokiem z lotu ptaka" było dofinansowanie a całkowity koszt projektu to 5,4 mln zł. Wszystko ma ruszyć w tym roku. Na podstawie tego systemu powstaną kolejne gry z budżetem "kilka milionów każda". -Projekt W : "którego skala jest wielokrotnie większa niż największa z dotychczasowych produkcji" i myślę, że chodzi tu o Re-Legion -I wreszcie właśnie Re-Legion którego wydali tylko na PC a forever Entertainment ma tą grę wpisana jako premiere w 3q czyli pewnie wyjdzie na wszystkie inne platformy - da zarobić chociaż cudów się nie spodziewam ale pozwoli finansować się dalej i czekać w spokoju na kolejne tytuły. Czyli najwcześniej wypuszczenie re-legion na inne platformy. A czy czymś jeszcze nas zaskoczą.. Bardzo bym tego chciał chociaż nic na to nie wskazuje.