~klapa_kibla

Dnia 2020-07-20 o godz. 22:38 ~JackBarker napisał(a):
> Jak czytam te analizy, że już niedługo po 70zł bo firmie przybyło 25 klientów to myślę xDDDD
>
> I przypomina mi się ta scena z serialu Silicon Valley:
>
> Jack Barker: Do you know what Pied Piper’s product is Richard?
> [...]
> Jack Barker: Pied Piper’s product is its stock. Whatever makes the value of the stock goes up is what we are going to make. Maybe sometime in the future, we can change the world and perform miracles and all of that stuff. I hope we do. But like I told you before, I am not going to mortgage the present for that.
>
> Produktem Brand24 są akcje xD Firma po 10 latach jeszcze nigdy nie wygenerowała zysku, działa globalnie i ma 15 mln zł przychodu xD Obczajcie, że firmy od influencer marketingu jakieś get hero generuje 20 baniek i 2 mln zysku działając tylko w Polsce.
>

A kogo jakiś film interesuje? Jeszcze bajke mi opowiedz.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.