~Wihajster

Myslałem, że poziomy 80 pln zobacze dopiero po publikacji danych o przychodach, a tu 80 zdaje się, że pęknie jeszcze przed publikacja. Jeżeli pokaża skok dynamiki wzrostu przychodów to mamy 90-100 jeszcze w Lipcu. ARPU silnie wzroslo w 4Q, a to dopiero w 1Q byl silny wzrost nowych klientow, ktorzy zostali pozyskani na nowych zasadach (pay per user). Dodatkowo mamy ponad 1100-1200 klientow chatbota przy sredniej 75-85 usd per client to daje Nam miesiecznie dodatkowo 100k usd.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.