Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No i juz zaluje. Nic to mozna bedzie usredniac w gore.
Jak dlugo i daleko historycznie spolka potrafila rosnac widac na stooq https://stooq.pl/q/?s=06n&c=mx&t=c&a=ln&b=0
Z takiej formacji sie wybijamy!!!
Oprocz fundamentow 06N ma wielki potencjal spekulacyjny, caly FF to 10.5 mln akcji.
Patrzac po obrotach mysle ze bylem troche zbyt ostrozny w mojej wycenie, spolka na pewno wyszla z cienia i nie straci zainteresowania rynku, nie grozi jej zanik obrotow i powrot na fixy, a to zainteresowanie jeszcze wzrosnie po przekroczeniu poziomu 1pln przez kurs.
Dlatego uwazam ze ostrozna godziwa fundamentalnie cena to 2.00pln (z marginesem +-50gr). 2.00pln to jest ponizej wszystkich wskaznikow, ktore uwazam za istotne - dyskonto do wycen automatycznych musi byc bo ryzyko jest duze.