~Art

Columbus to jest inna liga, tam jest uczciwa gra, w perspektywie roku tam bedzie 100 zl.Jesli chodzi o Cyberatona: strzepneli do 5.2 zl, SL puscily, zabrali troche akcji, dzis dwa pozytywne infa i obrot, ktory zawsze oznaczal jedno: Skopowski upycha. Varsav mam i siedze spokojnie, coc juz troche draznia podbitki na 3,xx i zjazd do bazy, non stop to samo od listopada. Korony i zejscia do 1,3 nie licze, bo to skrajna sytuacja. Z gamingu mam jeszcze spory pakiet OML gdzies od prawie roku. January tam zrobi dwucyfrowke na pewno.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.