Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Hi
@Komuchu,
Kolego, ty naprawde jestes schorowanym, zgorzknialym dinozaurem politycznym
Nie masz pojecia o inwestowaniu, timingu ani nawet o konstrukcji PPK i sensie tego programu, a szczegolnie jego odrebnosci od programow emerytalnych.
Jestes dobrowolna ofiara swojej nieudolnosci, poniweaz fachowiec nie dopuszcza do takich strat o jakich piszesz na swoim portfelu.
link
Prezesa znam osobiscie pare lat z prezentacji, targow kapitalowych itp bo kupuje te firme zawsze przy 1 PLN a sprzedawalem wyzej, On jest wybitnym managerem dbajacym o swoja wlasnosc i firme, ktora stworzyl. Co innego jesli ty kupujesz akcje na szczytach to wspolczuje a moze lepiej dzisiaj pozbadz sie tego gniota i powiedz sobie ...Amen, nawet opij sie na to konto
Nie czepiaj sie juz do moich opinii, jeszcze raz powtarzam PMPG jest najlepsza perla na swiecie z koszyka Value, o ktorej prezes Vanguarda uwaza, ze trend wzrostowy potrwa 10 lat.
Ponizej podaje Tobie sciage jak moze wygladac przebieg notowan ... przyloz lusterko po lewej stronie tabeli i sprobuj sobie to wyobrazic zanim kiedys drobni niedoswiadczeni beda wydrapywac nam z rak kazda jedna sztuke (za ok 26 miesiecy).
link
Zycze ci spokojnej niedzieli i posluchania rad innych forumowiczow ... wycofaj sie, strate sobie rozliczysz z zyskow ktore osiagasz gdzie indziej i miej spokojny czas, wrecz dla wlasnego zdrowia bedzie to korzysc.
P