Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jak narazie to niech ruszy bo zwiększony volumen to jedno ale wzrosty to drugie. Przypominam ze już w tym roku było 3.7 i to jest narazie opór.
Ale sytuacja się zasadniczo zmieniła po raporcie wiec ten poziom powinien jednym strzałem przelecieć. jeżeli juz to kolejny poziom to okolice 6-7, czyli te z debiutu.
Cena emisyjna w kontekście tego co się działo z edengradem była mocno przesadzona ale w kontekście nowych planów oraz kasy na koncie i rejestracji emisji to poziom 10zl bedzie spokojnie akceptowalnym.
Jedno widać papier jest zbierany wiec wzrosty dopiero przed nami