~zxc

Zgadzam się z Fanpli.
Co najważniejsze spółka wszystkie brudy zostawiła za sobą i ma kompletnie czyste konto. Koniec ery restrukturyzacji, a początek innowacji i rozwoju.
Bardzo zdywersyfikowany poziom przychodów. Co najmniej 4 segmenty, które idealnie się zazębiają.
Do tego stałe przychody.

@co do Wiedźmina. Dopiero teraz zrozumiałem jak to naprawdę wygląda. Może pieniążki nie są takie, na jakie wszyscy liczyliśmy, ale dzięki temu PLI nie musi pokazywać żadnego portfolio w rozmowie z klientem. Dużo kontrahentów już wie kto to i czym się zajmuje PLATIGE IMAGE-"ludzie z branży czytają napisy końcowe."

Odnośnie animowanego wieśka. To zlecenie byłoby kompletnie nieopłacalne i tyle w temacie. Chinole robią prawie za darmo- ale z tego można wywnioskować że PLI miało pierwszeństwo zlecenia.

Twardowsky miał ruszyć, ale korona i teraz nie wiadomo kiedy(proszę nie nakręcać się na jakieś super zyski, po prostu zlecenie(jak na razie)).

@Fanpli- czy mówisz o.... live action...?
@co do tych filmów fabularnych to tak nic nie powiedzą.

ps. nasz Prezes jest zaje super. Gadaliśmy z nim ponad 3 godziny. Ile mógł tyle powiedział. Bardzo rozsądny i stonowany człowiek. Na pewno godny zaufania. Powiedział też, że weźmie do siebie uwagi odnośnie komunikatów i postara się coś zmienić.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.