~TUP

Kurs zaniżony, perspektyw odbicia brak. Sytuacja raczej beznadziejna, chyba że liczysz na 50% - to jest możliwe ale ryzyko ogromne, a płynność żadna. Mówię tu o tym, że można przegapić możliwość zarobku na innych normalnych spółkach bo to niestety nie jest normalna spółka, to jest interes rodzinny (a rodzinka ta lubi pożeglować i pojeździć na rowerze, niekoniecznie działać na rzecz spółki), który wykorzystał akcjonariuszy poprzez emisję akcji dla własnych potrzeb na szczycie hossy deweloperskiej. Na nie nieszczęście akcjonariuszy emisja była taka, że nie dała akcjonariuszom żadnego wpływu na działalność spółki.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.