~Dimka

Ok, ale co to ma do rzeczy ? Czy maja czy nie maja straty ? Tych strat ruchy jakie zrobili w spolce (obnizenie kapitalu) to nie zmienia - bylyby czy tak czy siak. O to wlasnie chodzi, ze czepianie sie akurat obnizenia kapitalu jest bez sensu bo ta operacja byla czysto bilansowa. Nikt przeciez nie neguje tych strat. Tak samo bez sensu jest laczenie dlugow ze stratami... Strat po operacji obnizenia kapitalu ani to nie zwiekszylo ani nie zmniejszylo. I dokladnie taki sam skutek mialo na sama sytuacje spolki - czyli zadna (ewentualnie lekko ja polepszylo). Po co zatem pisac bzdury ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.