~OGAR

W dalszym ciągu uważam, że jest to bardzo atrakcyjny produkt dla drobnych akcjonariuszy, którzy szukają do portfela wschodzącego IT, są różne firmy, mają różne gotowe case study, XPLUS będzie poprawiać wyniki, na pewno jest też widoczny na rynku spółek w sektorze, a wiadomo IT to typowy produkt fosa, raz zdobyty klient, pozostaje na długo. Nie będę pisał o sytuacji gospodarczej, bo to każdy widzi, to co ja widzę, to coraz większa liczbę restrukturyzowanych spółek w zakresie rozwiązań IT, co powiększa rynek sektora i daje możliwości zwiększania zasięgu poszczególnym udziałowcom rynku.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.