~...

No właśnie!

Po pierwsze: nie zapłacisz podatku bo to papiery kupione przed wprowadzeniem podatku belki (chyba że się mylę to mnie poprawcie).

Po drugie: to wcale nie jest taka straszna kasa! Uważaj bo łatwo przyszło, łatwo poszło!!! Bardzo przemyśl co zrobisz z kasą i to zanim zaczniesz kupować samochody i na dupy będziesz wydawać.

Po trzecie: uważaj na "przyjaciół" bo znajdzie się ich nagle bardzo wielu!!! I nie chwal się za bardzo i nie rzucaj w oczy! Ja im mam więcej pieniędzy tym bardziej przyjaciół selekcjonuje!

Po czwarte: GRATULACJE!!!

PS. Zgadzam się z jednym z przedmówców! Cierpliwość to jest recepta na giełdę! Odkąd trzymam i nie sprzedaję to zarabiam! I jak kolega mam kika tysiaków na grę żeby się nie nudzić!

POZDRAWIAM i wszystkim życzę takich niespodzianek za kilka lat!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.