Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2020-05-27 o godz. 12:12 ~GRNW napisał(a):
> Czy ktos w prostych żołnierskich slowach potrafi wyjaśnić w czym rzecz? Jaki cel mają Ci ktorzy doprowadzili do zawieszenia notowań ? I dlaczego trwa stan zawieszenia, przeciez mozna zwyczajnie spolke wycofac z rynku i przynajmniej sprawa bylaby jasna.....?
Zapomniałeś, że informacja to dzisiaj najcenniejszy towar. Nikt Ci nie odpowie sensownie na te infantylne pytania. Wszystko masz podane na tacy w komunikatach EBI i ESPI. Wystarczy poczytać ze zrozumieniem.
Udanej lektury