Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2020-05-27 o godz. 17:40 ~pg napisał(a):
> hi hi zaklinaczu węzy, dzbanie i zmieniaczu ników w jednym , odrób lekcje i wróc do moi postów z przed 2 lat i ostatnich szczególnie tych jak was wyleszczano ze strachu na 33 w marcu , po czym przeproś Pana, zobaczymy jak ci bedzie papietrowy zysk topniał w oczach niedługo , jak bedziesz piał wóczas na fali c na pewneo wtedy znowu zmienisz nika pajacu
>
> ps bardzo mie bawi jeden mój post nie pomyśli ubranych leszczy i jest jazda zabawne doprawdy zabawne,a psychologia ubranych pokazuje reakcę tłumu i ilu was nie dopuszcza spadków tak trzymać
>
Spoko Panie PG szanowny przepraszam unizenie. I skladam unizona suplike azeby kurs spadl do 33, bo ostatnio nie udalo mi sie trafic w dolek i kupilem dopiero po 34.X.
Zeby zysk mi stopnial mam na szczescie jeszcze jeszcze sporo luzu :D
Za 2 lata i za 5 lat dalej bede sie z ciebie smial pod tym nickiem, tak jak od poczatku na tym forum. I dalej bede trzymal papier bo czemu mialbym tego nie robic? :D