Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jak tak dalej będą skupywać i tłamsić kurs to zejdziemy niedługo poniżej 10% we free float. Malutko akcji zostanie dla "zwykłych śmiertelników". Wszystko będzie w FIZAN, OFE, TFI i u p. Mazgaja, Wójcika Plicha.
Z każdym dniem trudniej będzie im wyciskać od tych zwykłych śmiertelników...bo ich co raz mniej. Potem jak będą chcieli dalej to tylko między sobą, ale to już będą inne poziomy
link