~oldboy

szymonek, widzę, że masz osobistą urazę...

no i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ta spółka wyraźnie cię przerasta...

Ta prognoza

link

jest dla spółki nie najgorsza, zakłada w 2020 zysk netto z samego gazu na poziomie 4,5 mln. Ale jestem przekonany, że po 2Q znacznie urośnie. 

Jeżeli z gazu 4,5 mln i z PV 4-4,5 mln, to robi się już ładny wynik...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.