Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Do autora wątku: Umiesz odróżnić to że gra mi się bardzo podoba, od tego, że to jest za mało i kursu nie pociągnę sam!? Gra powinna sie podobać innym i się sprzedawać! Ja jestem w tym wszystkim nieważny. Znajdź moje zdanie, kiedy kiedykolwiek zachwycałem się samym Rosińskim. Szukaj i wklejaj, śmiało. Ja nigdy ,do wczoraj, nie komentowalem jego osoby. Ani też nie postawiłem się nad jego przeszłością, jak niektórzy. Mialem to gdzieś. Jego farmy i inne historie. Mnie się sam produkt bardzo podoba i tyle! Nie pisz mi tu o wiarygodnych źródłach jakie znasz, bo jedynym źródłem wiarygodnym dla Inwestora jest raport finansowy spółki i sam zarząd. Raport umiem rozczytac, a jeśli chodzi o prezesa to: opowiada co innego, a co innego przedstawia czarno na białym. Niech wyjdzie i powie kiedy będzie kasa i po sprawie. Będę go wtedy pierwszy chwalił. Proste prawda? A co do mojej skromnej osoby, to nigdzie się nie wybieram. Przeciwnie. Mam tu coraz bardziej z kim i o czym rozmawiać. Piszę dobrze o różnych spółkach jak np. o 11 bit, których nie mam aktualnie w portfelu, lub źle, jak np. o Trakcji którą kupiłem. Zawsze też to argumentuje. Nie musisz czytać i się sugerować. Albo mnie wywoływać podbijając mi "popularność". Po co? Sam produkuj wątki o tym jak jest świetnie. Ty masz problem ze mną. A wiesz dlaczego? Bo ja nie zalewam hejtem tej spółki i nie trolluje po nieudanym raporcie.Ja piszę jak jest, bo umiem czytać. Jak się sytuacja zmieni to będę pisał inaczej. Pierwszy wyjde i pochwalę spółkę za deal z Epickiem. Nie obchodzą mnie też spółki, które mają jeszcze gorzej niż Var. Obchodzą mnie te które mają lepiej. Ja żyję z giełdy i ze spółek które zarabiają - wtedy też zarabiam. Proste jak budowa cepa. Żaden troll z żadnego forum, nie był mnie nigdy w stanie na żadną spółkę namówić ani do niej zniechęcić. Myśl człowieku samodzielnie to może przetrwasz. I nie bój się tak. Średnia 0.80 gr to piękna średnia. Jeśli to prawda to Gratuluję. Serio. Ja mógłbym tylko o takiej pomarzyć. Pozdrawiam. Twój problem ze mną