~Minifund

Jest tu grupa miłośników spółki po przejściach. Ja na przykład posiadałem skromny pakiet z kilku k przed premierą PD w sławetnym 2018. Początkowo średnia 45. Potem "błąd inwestora" i uśrednianie w dół. Tak tak ustednialem za 33 potem 28 itd.....Spowodowało to że CFG stało się core mojego portfela. Ale....z haka to ja dawno zszedłem...i teraz tylko patrzę na te cuda. Uwielbiam tą spoleczke.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.