~Reznor

Spoko poczytaj o Carbon, bo myślę, że w przyszłym roku może być baby to ujął Ruchaś na grubo. Jasne zapoznaj się ze sprawozdaniem, które aktualnie wrażenia na Tobie nie zrobi. Ale patrząc na rozwój konsol VR i coraz większą popularność tego rodzaju sprzętu, czy bardziej wrażenia, że jest się w grze to moim zdaniem też warto mieć przedstawiciela tej grupy. ULT też w tym działa i mają niedługo wydać Ultimate fishing simulator na valve i oculusa, moim zdaniem będzie hit. Co do Ciechu to masz rację wykres nie kłamie i jest tam niezły rollercoster ostatnio. Spadki głównie przez skarbówke, ale jak dla mnie to działania sabotazowe przez aktualna władzę. Nie będę się wgłębiał w temat, ale rozchodzilo się o kwestie optymalizacji z tytułu aportu do spółek zależnych i w tamtym czasie otrzymali pozytywne rekomendacje z KAS na odliczenie tego aportu z przychodów za 2015 rok. I w zasadzie ten temat jest wałkowany publicznie od zeszłego roku. Do tego Rumunia została zamknięta, nie produkują pary tak, jak do tej pory i tam linia produkcja stoi. Ale z tego, co wiem to oprócz pianek montażowych i milionów, reszta funkcjonuje dobrze czyli soda kalcynowana i farmaceutyczna. Zaskoczyli mnie patentami do odzyskiwania CO2 ze swoich fabryk i elektrowni, dzięki czemu mogą zmniejszać koszty z tytułu emisji, potem coś z tym robią w dalszej produkcji. Ale raczej jest to temat na dłuższy termin. Kupiłem dzisiaj gaz przy 1,79$ narazie leci w dół, ale najwyżej dokupie. Kupiłem też pakiet w simfabric i zobaczymy, jak się rozwinie w ciągu kilku miesięcy. Infoscan też chciałem dobrać, ale płynność była kiepska dzisiaj i odpuściłem dzisiejsza sesje. Co do VAR, jeszcze korekta będzie, ale zapewne przy 2,2 się zatrzyma, chociaż najpierw może wystrzelić na 3,xx i potem zrobić nura. Podobne akcje miałem na Forku i ULT, ale to dobry moment na kupno. Powodzenia i w końcu weekend :) można odpocząć trochę...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.