Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
czy jest w pl.jakis portal ,w ktorym mozna dac namiar na facia ( panda) ,ktory rozpowszechnia taki chlam. to juz chyba po raz ktorys,ale teraz mam sceeny. nie wiem czy sie litowac czy smiac chyba ,ze to jakis problem natury medycznej synek ( kiedys podobno pracowalem w Zurichu dla Paribas) nie ma pojecia jaki obciach ten jego namiar. Posluchaj biedaku: To co podajesz ( to tak jakbys napisal ,ze x pracuje dla play albo orange buhaa bo ma u nich tel.internet ,tv itd trzeba byc niezlym orlem) to Nr. 2 Providerow w CHF.Co drugi Szwajcar ma u nich ( swisscom nr 1) Internet. Facet od frytek i profesor uniwersytetu. Martwic sie o ciebie Ps. a wiec mozna kogos w pl.dac namierzyc za rozpowszechnianie takich rzeczy...w koncu jezeli ,ktos takie numery robi powinno byc rowniez w waszym interesie ,zeby zniknal..on przeciez uzywa paru nickow i robi te przekrety na wielu watkach.W Szwajcarii wystarczylby jeden tel. i goscia nie ma. Chetnie bym takiemu zadedykowal pogawedke z ludzmi od tego.