~leszcz

Jakie to ma znaczenia? Spółka zdrowa, generuje zyski, śmieszna kapitalizacja, za stosunkowo niewielką kwotę można przejąć nad nią kontrole. W przyszłości być może odsprzedać za dużo większe pieniądze jakiemuś inwestorowi branżowemu.
Dodatkowo zwiększył zaangażowanie, widocznie zna sytuacje w spółce, rozmawiał z Zarządem i widzi potencjał.
Sam gdybym miał większą kasę to bym skupował, jedyna chyba taka spółka na GPW bez dominującego akcjonariusza z tak niską kapitalizacją. Dla nas to dobre info, umacnia się akcjonariat, obecni dokupują, będzie lepsza kontrola nad Zarządem. Być może czekają nas jeszcze jakieś niespodzianki:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.