Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
wszedł do wig80 i to równiez może miec znaczenie dla poprawy zainteresowania inwestorów
tarcza antykryzysowa przeznacza +30 mld pln na budownictwo infrastrukturalne, MRB wygrywa przetargi, więc ma szanse na uszczknięcie z tego tortu. Poza tym, jak sp. polska, płacąca wszystkie podatki tu, raczej nie będzie na marginesie zainteresowania zleceniodawców.
Teoretycznie zainteresowanie wiekszego kapitału może nastąpić na poz >1,4 zł
wg. mnie zmierzamy (technicznie) do zakrycia luki 1,03, potem zobaczymy, ale nie ma przeciwwskazań by wzrosty sie rozkręciły