~Stolnik

fanpli rościsz sobie prawo do jedynej wiedzy na temat Platige ? nadto chybko , ty dzielisz się jedynie swoim punktem widzenia, nie żadną wiedzą . Rozumiem to , ale ty zrozum, że istnieje również inna możliwość, że możesz się mylić, nie dopuszczasz tego ze względu na swoje ego, czy po prostu wisisz kilkadziesiąt złotych wyżej ? Ja nie neguję tego, że spółka ma swoje perspektywy, nie traciłbym na to czasu na forum, po prostu irytuje mnie wiecznie różowy styl interpretacji tak komunikatów jak i towarzyszących spółce okoliczności rynkowych. Piszesz w stylu : Nie ma praw do wieśka ? świetnie pewno będą od drugiego sezonu. Przerwali zdjęcia do drugiego sezonu ? świetnie, mają czas żeby opracować zdjęcia. Zerwali umowę ? świetnie bo zarobili 60%. itd... jestem pełen pokory do inwestycji w ogóle, nie tylko do tej spółki ale jak będę chciał zainwestować, to uwierz nie będę czekał na czyjeś sugestie :) o wszystkim decyduje kurs , moment wejścia i moment wyjścia, tylko tyle. Spadło o kilkadziesiąt złotych a przypomnij od ilu piszesz że to okazja, bo mi się nie chce szukać ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.