Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tak 10-15% straty - jakbym to zrobił w piątek miałbym biomaximę po 8.5 a tak brane 12.5-13.2 i dziś sprzedane - niestety ciut za wcześnie ale i tak chyba warto było:)
Po prostu są ciekawsze tematy do grania niż sytuacja finansowa spółki , poza tym przepływy pieniężne na sporym minusie w raporcie.