Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
znów pytasz o SOFTBLUE? ja tam na kursei widze plus a tu? poza tym siedze ponad 2 lata na SBE i średnią mam dokłądnie 0.2909 pln więc siedze na plusie i czekam na owoce tych umów. poczytaj i porównaj z gniotem t2p. wejdz w ostatnie raporty i zobacz kto ma jakie przychody i ile kasy na koncie a poźniej próbuj sie śmiać bo swoimi tekstami nie dość że sie ośmieszasz to zupełnie kompromitujesz. Rozumiem że uwiera Ci tu hak wbity przez prezesa t2p ale jak chcesz bronić spółki to rób to merytorycznie albo wcale.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBLUE-S-A-podpisanie-umowy-o-dofinansowanie-projektu-Centrum-Badawczo-Rozwojowe-optymalizacji-zarzadzania-zasobami-wodnymi-i-energetycznymi-7850512.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBLUE-S-A-Podpisanie-umowy-o-dofinansowanie-na-opracowanie-innowacyjnej-platformy-konsumenckiej-7839290.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBLUE-S-A-Otrzymanie-pisma-z-Urzedu-Marszalkowskiego-Wojewodztwa-Kujawsko-Pomorskiego-o-przyznaniu-dofinansowania-7803681.html