Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2020-03-25 o godz. 14:40 ~wiem napisał(a):
> Dnia 2020-03-25 o godz. 14:35 ~Ja napisał(a):
> > Złapaliście mnie za rękę, jeszcze czuje Wasz uścisk. Wszystko co pisałem to na zamówienie rządu Nikaragui, ciężko mi zapłacili w trzcinie cukrowej, dałem się omamić złotymi szeklami. Wybaczcie. Moje wyznanie to szczera prawda, jak Wasze teorie.
>
> wytrzymasz do wartosci ksiegowej? troche czasu to wymagac bedzie ale ty wierny idealom up100 bedziesz tu trwał na posterunku prawda? wrocimy kiedys do rozmowy magiq
dodam ze w wojsq ja znaczy dokładnie DUPA ale ty nie byles to i nie wiesz :D