~misio

zbieracz tutaj sesje były tez w milonach zł
niepowaznie?
spolka z 6,5 poleciała na 3,7 , i nie widać chęci do odbijania
dobrze ze szukasz pozytywów, ja widzę pewne minusy
poprostu nie widzę zainteresowania społka ze strony wiekszej ilosci graczy i mowie ze ylko dobry raport i ewentualne szybkie nowe kontraty cos mgą zmienić
wiem ze jest niepwnoścale sam przyznaz ze spodziewałes sie lepszych sesji na tesgasie w ramach odreagowania
zycze wam jak najlepiej, i nie zeganm sie z Wami, powidzeia

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.