ghost-man

Dnia 2020-03-16 o godz. 18:50 ~Ser napisał(a):
> Ok, 11,50 to technicznie dojście do przebitego oporu ale tam jest jeszcze 13,50 i to ? jak zrobi rynek w trzy dni to po mojemu mocne wyjście pod zmianę ,,trendu,,
> > Kibicuje bo mam interes

kreski mniej więcej widzisz wiec dodaj do tego jeszcze układ świec i wolumen na rożnych interwałach zobaczysz więcej ..
nie chcę już się wymądrzać o szczegółach bo za chwile znowu ktoś się wyłoni i mi dowali jak zawsze :) :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.