~tren

nie ma w tej chwili lepszej spółki na gpw. NAJWYŻSZĄ wartością jest kasa. Nie ma żadnej innej cenniejszej rzeczy w spółce giełdowej niż kasa. Kasa to cel nadrzędny. Działalność każdej spółki giełdowej mierzona jest wyłącznie jedną miarą, przyrostem kasy. Nie mam nawet odrobiny wątpliwości gdzie zmierza kurs akcji. Dla tych co mają wątpliwości powiem, że ja też mam jakieś obawy ale związane są tylko z tym, czy zamkną transakcję sprzedaży pakietu akcji z sukcesem. Natomiast nie mam wątpliwości co do tego jaki będzie kierunek kursu akcji w przypadku skutecznego zamknięcia transakcji. W ciemno wiem gdzie będzie kurs w przypadku finalizacji sprzedaży akcji na warunkach podanych w komunikacie. Dzisiejsza cena jest śmiesznie niska.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.