~jurek

Oczywiście, że nie ja jeden. Model znany od lat. Założenie było proste, spółka na giełdzie blisko 30 lat, sporo akcji w wolnym obrocie po takim czasie powinna się równać sporej ilości akcji uśpionych.

Ważne, aby koszt finansowania się zwrócił z lekkim naddatkiem. Zapisałem się na blisko połowę emisji. Spółka bardzo fajna, fajne aktywa itd. no ale CFI robi swoje.

Podobnie było pisane tutaj o Tritonie, też tanio, też główny robi swoje. Tam to nawet mają lepszego najemcę, bo wynajmują przedszkole dla miasta za 180k miesięcznie, na okres jeszcze 9 lat. Do tego działki w Wawie i okolicach.... i nikt tego nie kupuje z tego samego powodu co Efekt.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.