Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No gdyby tak wszystkie te zyski i super-projekty T-BULL'a podliczyć, to aż strach bierze myśleć (-!) - jak nic CD Project "
- osobiście z podziwu wychodzę, że tacy oszuści jak trzej muszkieterowie z zarządu w czasach współczesnych mają tu ciągle racje bytu (-!!!) i rzeczywiście jakoby na forum bankiera nie było w ogóle niezadowolonych (-?1) a niezmącony spokój grabarza nieustannie wnoszą tu trzy stałe nick'i - potomkowie Portosa, Atosa i Aramisa